У Ніжині відбувся традиційний благодійний ярмарок
«МАЄШ ЗАЙВЕ — ПРИНЕСИ, ПОТРЕБУЄШ — ВІЗЬМИ!» У Ніжині відбувся черговий благодійний ярмарок.

Очільниця Червоного Хреста у Ніжині Наталія Саєнко розповіла, що даний ярмарок – цьогоріч вже 18-й.
Шість з них проведено для Крутівської і Талалаївської громад за їх запрошенням.
Вчора, наприклад, автівка Червоного Хреста відправилася у найвіддаленіші села Ічнянської громади.
Загалом благодійні ярмарки проводяться у Ніжині вже три роки: позаминулого їх відбулося також 18, минулого – через пандемію – тільки 6.
Наталія Володимирівна працює спільно з волонтерами, серед яких – студенти і пенсіонери.
За підписаною з Ніжинським університетом угодою, студенти надають Червоному Хресту посильну допомогу, зокрема, у проведенні благодійних ярмарків. Зі слів Наталії Саєнко, хлопці та дівчата працюють залюбки.
Пенсіонери також приходять сюди за покликом душі. Наразі у волонтерській команді понад 30 чоловік. Допомагають хто чим може. Приміром, один чоловік вже чотири роки надає транспортні послуги.
«Без автомобіля доводилося дуже важко. Також не було і свого приміщення для зберігання речей. Я щиро вдячна настоятелю храму святої Покрови о. Михаїлу та матушці Дар'ї за те, що надали нам приміщення у храмі, де наразі ми зберігаємо гуманітарну допомогу. Вони також вболівають за нашу спільну справу. Хочу висловити подяку Ніжинському міському голові Олександру Кодолі та його команді, депутатам Ніжинської міської ради, а також всім не байдужим жителям громади за проявлене милосердя та колосальну підтримку», — підкреслила Наталія Володимирівна.
Якщо сприятиме погода, благодійний ярмарок відбудеться у Ніжині ще.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.