Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 18:32:04

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.11.2021   08:24Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 листопада по 8:00 16 листопада 2021 року

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 пожежу та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:

В м. Чернігові по вул. 1-ої Гвардійської Армії,6  о 19 год. 15 листопада сталося пошкодження водопроводу холодної води. Без водопостачання  залишилися мешканці  десятиповерхового будинку по Проспекту Миру, 80. Гаряча вода подається. Організовано підвіз води автоцистернами. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами АТ «Чернігівводоканал».

Пожежі в житловому секторі – 1:

В с. Данівка Чернігівського району (Козелецька ТГ) в господарстві по вул. Центральній, 82 о 20 год. 51 хв. 15 листопада сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв. м. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 листопада по  20 годину 16 листопада очікується мінлива хмарність без істотних опадів. Вітер південний 5-10 м/с. Температура вночі 4-9º морозу, вдень від 1º  морозу до 4º тепла.

 По Чернігову очікується температура вночі 6-8º морозу, вдень 2-4º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.