Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 січня, 10:50:49

КП «Чернігівводоканал» вперше ініціювало дострокове припинення договору з перевізником

15.11.2021   16:19Агенцiя

Розпочинаючи роботу по утилізації каналізаційних стоків, які приймаються станцією зливу, КП «Чернігівводоканал» попередило всіх підприємців про те, що несанкціонований скид стічних вод у природнє середовище – заборонений.

Кожен з підприємців підписав договір, в якому прописано дострокове його розірвання у разі порушення екологічних норм. В листопаді, вперше за сім місяців роботи, КП «Чернігівводоканал» ініціювало дострокове припинення договору з перевізником.

Причиною дострокового припинення договору стало повідомлення про те, що перевізник здійснив несанкціонований скид стічної води на території Седнівської селищної ради. Повідомлення до КП «Чернігівводоканал» надійшло від голови Седнівської селищної ради С.М. Маслова.

Зокрема, в листі №02-27/901 від 11.11.2021 йдеться про те, що автотранспортним засобом, державний номер СВ4952СТ, марки IVECO, що значиться в Договорі про надання послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) 4/21 від 31.03.2021 укладеного між ФОП Дячок Г.М. та КП «Чернігівводоканал», 09.11.2021 на території Седнівської селищної ради проведено несанкціонований скид стічної води.

З огляду на зазначене, керуючись п.6.6 Договору, КП «Чернігівводоканал» повідомляє про дострокове припинення дії даного Договору.

На строк передбачений п.9.3. Договору, враховуючи залучення правоохоронних органів, до з’ясування всіх обставин справи, надання послуг з прийому рідких побутових відходів для ФОП Дячок Г.М. на зливовій станції прийому стоків на території каналізаційних очисних споруд міста за адресою: вул.Колективна, 58, с.Гущин, Чернігівського району, Чернігівської області, припинено з 11.11.2021.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18.03.21 виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) визнано КП «Чернігівводоканал».
З 01.04.21 в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста працює сучасна станція приймання стоків типу STZ211, продуктивністю 60 мЗ/год, виробництва фірми ЕNКО (Польща).

Автоматична станція приймання стоків працює в режимі 24/7.
Всі перевізники, які уклали договір з КП «Чернігівводоканал», облаштували свій транспорт GPS-трекерами та зобов’язалися дотримуватись норм законодавства щодо недопустимості зливу стоків у невстановлених місцях.

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

 8 років позбавлення волі за побиття батька – апеляційним судом підтверджено законність вироку жителю Сосниці

8 років позбавлення волі за побиття батька – апеляційним судом підтверджено законність вироку жителю Сосниці 10:50

Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Сосницького районного суду стосовно 45-річного мешканця смт. Сосниця за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). Його засуджено до 8 років позбавлення волі.

 27 січня: Цей день в Україні та в світі

27 січня: Цей день в Україні та в світі 10:39

ДЕНЬ 338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 338 RUSSIAN AGRESSION

Приписне посвідчення: 17-річні чернігівці ставатимуть на військовий облік 16:18

Призов на строкову військову службу в Україні наразі не проводиться через воєнний стан, але ставати на облік до територіальних центрів комплектування все ж потрібно, зазначив на брифінгу Олег Гончарук 25 січня.

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст 16:14

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку 15:53

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини