Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:58:35

КП «Чернігівводоканал» вперше ініціювало дострокове припинення договору з перевізником

15.11.2021   16:19Агенцiя

Розпочинаючи роботу по утилізації каналізаційних стоків, які приймаються станцією зливу, КП «Чернігівводоканал» попередило всіх підприємців про те, що несанкціонований скид стічних вод у природнє середовище – заборонений.

Кожен з підприємців підписав договір, в якому прописано дострокове його розірвання у разі порушення екологічних норм. В листопаді, вперше за сім місяців роботи, КП «Чернігівводоканал» ініціювало дострокове припинення договору з перевізником.

Причиною дострокового припинення договору стало повідомлення про те, що перевізник здійснив несанкціонований скид стічної води на території Седнівської селищної ради. Повідомлення до КП «Чернігівводоканал» надійшло від голови Седнівської селищної ради С.М. Маслова.

Зокрема, в листі №02-27/901 від 11.11.2021 йдеться про те, що автотранспортним засобом, державний номер СВ4952СТ, марки IVECO, що значиться в Договорі про надання послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) 4/21 від 31.03.2021 укладеного між ФОП Дячок Г.М. та КП «Чернігівводоканал», 09.11.2021 на території Седнівської селищної ради проведено несанкціонований скид стічної води.

З огляду на зазначене, керуючись п.6.6 Договору, КП «Чернігівводоканал» повідомляє про дострокове припинення дії даного Договору.

На строк передбачений п.9.3. Договору, враховуючи залучення правоохоронних органів, до з’ясування всіх обставин справи, надання послуг з прийому рідких побутових відходів для ФОП Дячок Г.М. на зливовій станції прийому стоків на території каналізаційних очисних споруд міста за адресою: вул.Колективна, 58, с.Гущин, Чернігівського району, Чернігівської області, припинено з 11.11.2021.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18.03.21 виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) визнано КП «Чернігівводоканал».
З 01.04.21 в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста працює сучасна станція приймання стоків типу STZ211, продуктивністю 60 мЗ/год, виробництва фірми ЕNКО (Польща).

Автоматична станція приймання стоків працює в режимі 24/7.
Всі перевізники, які уклали договір з КП «Чернігівводоканал», облаштували свій транспорт GPS-трекерами та зобов’язалися дотримуватись норм законодавства щодо недопустимості зливу стоків у невстановлених місцях.

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.