Обстановка на кордоні
Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.
На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.
Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.
На ділянці прикордонного загону функціонує 3 пункти пропуску через державний кордон України: міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич».
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 1460 осіб та 900 транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 17% та збільшення кількості пропущених через державний кордон транспортних засобів на 21%.
Пропущено за наявності повного курсу щеплення від COVID-19 – 35 осіб, 6 особам відмовлено у перетині державного кордону України.
Мобільний додаток для контролю режиму самоізоляції «Вдома» встановлено 325 особам.
В пунктах пропуску 5 іноземцям вручено 5 постанов про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі на території України.
Начальник пресслужби
підполковник Галина ШЕХОВЦОВА
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.
На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36
Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.
Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.
Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43
У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:20
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об′єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.