Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 16:00:32

4 роки позбавлення волі за крадіжку двох кілометрів кабелю електрозв’язку

10.11.2021   08:51Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова раніше судимого 35-річного мешканця одного з сіл Куликівської громади визнано винним у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у сховище (ч.3 ст.185 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що впродовж лютого-квітня 2021 року обвинувачений неодноразово проникав до підвалів багатоповерхових житлових будинків, де викрав майже 2 км кабелів електрозв’язку, чим завдав суб’єктам господарювання, які надають жителям м.Чернігова телекомунікаційні послуги, збитків на загальну суму 78 тис. грн.
 
Під час вчинення останнього епізоду крадіжки кабелів чоловік був затриманий працівниками поліції на місці вчинення злочину.

Судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі, враховано щире каяття обвинуваченого, визнання цивільних позовів потерпілих та, з урахуванням невідбутої частини покарання за попереднім вироком, призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини