Судом обрано запобіжний захід водію з м. Чернігова за вчинення ДТП у центрі міста
Деснянським районним судом м.Чернігова 09.11.2021 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 32-річному жителю м.Чернігова, який обгрунтовано підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілим (ч.2 ст.286 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 07.11.2021 в нічний час місцевий мешканець, 1989 року народження, керуючи автомобілем «ВАЗ-217030», рухаючись по проспекту Миру у м.Чернігові зі сторони вул.В’ячеслава Чорновола в напрямку вул.Івана Мазепи, здійснив наїзд на двох пішоходів, 1994 та 1995 року народження, які рухались по нерегульованому пішохідному переходу, справа наліво відносно напрямку руху автомобіля.
В результаті ДТП потерпілі отримали тяжкі тілесні ушкодження та перебувать у лікувальних закладах м.Чернігова.
Наразі підозрюваний перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
Довідково: санкція ч.2 ст.286 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.