В’ячеслав Чаус:Треба ретельно продумати проєкт, а згодом – зосереджено працювати з підрядником
«Громада, що налічує понад 15 тисяч мешканців, досі не має свого якісного спортивного об’єкту. Місцевий стадіон повинен жити повноцінно: приймати змагання та бути доступним для бажаючих займатися, – наголосив голова ОДА В’ячеслав Чаус. – Наше завдання наразі – ретельно продумати проєкт, а згодом – зосереджено працювати з підрядником».
На стадіоні планують обладнати зони з біговими доріжками, секторами для метань і стрибків; мультифункціональні майданчики зі штучним покриттям для розвитку 4-х ігрових видів спорту; хокейний та волейбольний майданчики; трибуни для глядачів, вуличні тренажери та відповідною інфраструктурою довкола.
«Ми маємо і дитячі, і дорослі команди з футболу. Діти виявляють бажання займатися й іншими видами спорту. Дорослі мешканці теж були б раді розпочати день з ранкової пробіжки по хорошому покриттю. Стадіон став би осередком не лише розвитку спорту, а й популяризації здорового способу життя в громаді», – акцентує Куликівський селищний голова Юлія Постернак.
Принагідно голова ОДА оглянув автомобільну дорогу загального користування місцевого значення 0251002 /Р-67/Бакланова Муравійка – Орлівка, поточний ремонт якої здійснювався цьогоріч за рахунок державної субвенції. Загалом на 5,2 км шляху витратили більше 24 млн гривень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.