Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 06:35:45

У Чернігові пройшла зустріч українських та американських військових

09.11.2021   10:10Агенцiя

В оперативному командуванні «Північ» відбулася робоча зустріч Аташе Сухопутних військ при Посольстві США в Україні полковника Брендона ПРЕСЛІ з командувачем військ генерал-майором Віктором НІКОЛЮКОМ та офіцерами управління.

У ході візиту керівний склад ОК«Північ» та американські колегиобговорили ряд питань щодо безпекової ситуації у північно-східному регіоні України та напрямки співробітництва з США.

- Наші підрозділи неодноразово проходили навчання за участі та під керівництвом американських інструкторів. Це і є один із результативних напрямків нашої спільної роботи. Сподіваюся, що співпраця буде тільки поглиблюватися, а позитивні результати нарощуватимуться, - зазначив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Віктор НІКОЛЮК. – Адже важливо, що задача у нас одна – це перемога над ворогом.

У ході брифінгу української сторони до американських партнерів була доведена інформація про безпекову ситуацію у територіально-сухопутній зоні відповідальності ОК «Північ». Також окремо зупинилися на вже отриманому досвіді управління та підпорядкованих військових частин у ході участі воперації Об’єднаних сил за відповідними напрямками діяльності, зокрема в логістиці, розвідці, в системі зв’язку тощо.
Полковника Брендона ПРЕСЛІ та його помічника майора Джеймса ТІППЕТСА цікавили ефективність тадосвід використання матеріально-технічної допомоги, отриманої від США у ході виконання бойових завдань українськими військовими. Серед іншого увагу акцентували на застосуванні ПТРК «Javelin».

Звичайно, зустріч не пройшла без обговорення перспективних напрямків співробітництва та подальших спільних дій українських військових та партнерів країни-члена НАТО задля укріплення обороноздатності України.

На згадку про плідну зустріч генерал НІКОЛЮК та полковник ПРЕСЛІ обмінялися сувенірами.

Світлана Халімоненко, служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ»

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.