Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 00:57:39

На Прилуччині у чоловіка виявили 200 грамів наркотичних речовин

06.11.2021   10:17Агенцiя

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції виявили у 33-річного мешканця одного з сіл району підготовлений до вживання канабіс. Заборонені наркотичні речовини поліцейські направили на проведення дослідження, повідомляє Поліція Прилуцького району.


Загалом правоохоронці вилучили у чоловіка 4 паперові згортки та 2 пластикові пляшки ємністю 5 л та 6 л з подрібненою зеленою рослинною речовиною, ззовні схожою на коноплі. Загальна вага наркорослин сягає близько 200 грамів.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліція розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Її санкція передбачає штраф,  виправні роботи, арешт або обмеження волі на строк до п’яти років.
Досудове розслідування триває.

Фото: Поліція Прилуцького району

priluki.city



 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини