Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 11:30:26

7 листопада - День працівника соціальної сфери

05.11.2021   08:15Агенцiя

7 листопада фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень відзначають своє професійне свято - День працівника соціальної сфери.

Управлінням, незважаючи на складну епідемічну ситуацію спричинену гострою респіраторною хворобою COVID-19 та карантинні заходи, забезпечено стабільну роботу по наданню матеріального забезпечення застрахованим особам Чернігівщини у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю і пологами, за наслідками нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.
Кожна застрахована особа, як і раніше, отримує в разі травми або хвороби, у тому числі від COVID-19, компенсацію втраченого за період лікування заробітку.

За дев'ять місяців цього року відділеннями управління Фонду нараховано 267,2 млн гривень матеріального забезпечення для 49,7 тис. працюючих громадян, у тому числі для 1 702 жінок, які перебували у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та яким нараховано допомогу на суму 56,8 млн гривень.

Застрахованим особам, що працюють на підприємствах області, на виплату лікарняних у зв’язку з травмами, хворобами, доглядом за хворими родичами або ізоляцією від COVID-19 було направлено 209,4 млн гривень.
У 2021 році нараховано та виплачено у повному обсязі страхові кошти на загальну суму майже 12,0 млн гривень, у тому числі 11,3 млн - 7 сім’ям медичних працівників, які померли внаслідок інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, під час виконання професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження. Допомоги було профінансовано Фондом соціального страхування України за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Під постійним піклуванням управління знаходяться 2 972 потерпілих на виробництві та члени їх сімей, серед яких 1 430 є особами з інвалідністю та 245 - внутрішньо переміщені особи. Всі вони своєчасно щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв'язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомог. В цьому році сума таких виплат склала 68,8 млн гривень.
Медико-соціальні послуги отримали 252 потерпілих на виробництві на загальну суму 4,7 млн грн.

Медичну реабілітацію в санаторно-курортних закладах пройшли 7 потерпілих на виробництві та 58 потерпілих з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва і професійних захворювань оздоровлено в санаторно-курортних закладах України.

Відновлювальним лікуванням після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено 298 працюючих застрахованих осіб на загальну суму 4,0 млн грн.
Соціальна захищеність застрахованих осіб - основний напрям роботи управління, в структурі якого працює 119 висококваліфікованих спеціалістів, які своєю працею допомагають громадянам Чернігівщини отримувати матеріальне забезпечення та страхові виплати.

                Володимир Нашиванько, начальник управління
                     виконавчої дирекції Фонду соціального
                     страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова розслідує обставини ДТП, у якій травмувались двоє пішоходів 09:35

Минулої п'ятниці близько 21:30 до поліції надійшла інформація, що в Чернігові по вулиці Шевченка водій позашляховика «Lexus» здійснив наїзд на двох пішоходів. На місце події одразу прибув екіпаж патрульної поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту Чернігівського райуправління поліції.

Чернігівщина: під час пожежі загинула людина, ще одна - травмована 09:26

Основна причина виникнення загорань - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:21

ДЕНЬ 656 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 656 RUSSIAN AGRESSION

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини