Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 12:46:19

Городнянська громада покращує стан справ в сфері охорони довкілля

05.11.2021   07:56Агенцiя

Городнянська територіальна громада та Центр “Доброчин” розпочинають реалізацію проєкту, направленого на покращення стану справ у сфері охорони довкілля в Городнянській громаді.

4 листопада 2021 року відбулось засідання робочої групи проєкту з питань оновлення Стратегії в частині охорони довкілля та її подальшої практичної реалізації.

Згідно дослідження, проведеного Програмою розвитку ООН у лютому 2020 року, 86% українців переконані, що влада приділяє недостатньо уваги вирішенню екологічних проблем. Чимало питань з охорони довкілля можуть і повинні вирішуватись на місцевому рівні. Це дає змогу врахувати екологічні інтереси населення при прийнятті рішень. Також екологічні практики мешканців громад все ще потребують особливої уваги як з боку влади, так і громадських організацій.

Охорона довкілля – назріле питання для Городнянської громади і потребує вирішення. Для покращення екологічної ситуації однозначно мають бути комплексні рішення, які включають виховання екологічної свідомості, корпоративну соціальну відповідальність бізнесу, пропагування «еко» продуктів та товарів, посилення відповідальності за забруднення, співпраця влади з місцевим населенням, тощо.

Діяльність має на меті внесення змін (оновлення) до Стратегії сталого розвитку Городнянської ОТГ на 2019–2027 роки в частині охорони довкілля та більш ефективна практична реалізація Стратегії.  

Для активної участі місцевого населення у розробці змін (актуалізації) до поточної Стратегії в частині охорони довкілля та лобіювання прийняття напрацьованих змін будуть проведені 10 «картувань» екологічних проблем громади в місті та периферійних селах територіальної громади. Результатом стануть формалізовані потреби у внесенні змін до Стратегії ОТГ в частині охорони довкілля.  

Для кращого рівня обізнаності мешканців, бізнесу та влади щодо ефективності управління сферою охорона довкілля та шляхів формування практичних навичок екологічної поведінки будуть проведені просвітницькі ЕКО Лікбези, Кава зустрічі, інформаційні зустрічі, публікації в соціальних мережах та фінальна прес конференція.


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Останні новини Чернігівщини

Говорили про бджолярство Бахмацької громади

Говорили про бджолярство Бахмацької громади 12:35

Спеціалісти Бахмацького управління Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини взяли участь у зборах громадської організації «Спілка пасічників батьківщини Петра Прокоповича», які відбулися в приміщенні Бахмацької міської ради.

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область 12:28

Питання функціонування торф’яної галузі є стратегічним для Чернігівщини та її громад. Низка керівників місцевих рад звернулись до голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса з проханням посприяти передачі у власність територіальних громад двох із п’яти останніх торфозаводів в Україні, розташованих на території Чернігівщини.

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС 12:22

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) розглядає Прилуки як потенційне місто для передислокації військових частин, розміщених в зоні ООС.

 Володимир Зеленський призначив Олександра Селівона головою Чернігівської РДА

Володимир Зеленський призначив Олександра Селівона головою Чернігівської РДА 12:10

Таке розпорядження №9/2022-рп Президент України підписав учора, 27 січня.

До уваги керівників місцевих органів управління освітою, закладів освіти області, здобувачів освіти, батьківської громадськості!

До уваги керівників місцевих органів управління освітою, закладів освіти області, здобувачів освіти, батьківської громадськості! 12:06

Реєстрація осіб для участі у ЗНО 2022 розпочнеться з 1 лютого і триватиме до 9 березня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини