Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:09:36

Протидію розповсюдженню наркореклами обговорили на нараді

04.11.2021   19:08Агенцiя

У Чернігівській міській раді 2 листопада відбулася нарада під головуванням заступника міського голови-керуючого справами виконкому Сергія Фесенка, на якій обговорили шляхи протидії розповсюдженню в місті «наркотичної» реклами на стінах будівель. Учасниками наради були поліцейські, співробітники служби у справах дітей та управління освіти, представники інших структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради. Учасники зустрічі напрацювали спільний план заходів проти цього протиправного явища.

Серед іншого, співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Чернігівській області розроблена інформаційна листівка з контактними номерами, за якими громадяни можуть проінформувати органи поліції про відомі їм порушення закону в сфері обігу наркотичних речовин. Листівки будуть розповсюджувати, зокрема, в громадських місцях нашого міста.

Поліцейські звернулися до представників комунальних підприємств, зокрема КП «Муніципальна варта», з проханням об’єднати зусилля для протидії злочинам, пов’язаним із незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, щоб зменшити або взагалі припинити появу написів з «наркотичною» рекламою на фасадах будівель.

Крім того, учасники зустрічі наголосили на важливості проведення профілактичної інформаційно-роз’яснювальної роботи у закладах освіти міста, оскільки така проблема є і її треба вирішувати.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).