Робочі групи перевіряють дотримання карантину та стан протидії COVID-19 у регіонах
З 1 листопада у регіонах, де встановили червони рівень епіднебезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку дотримання протиепідемічних норм та заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
“Хибно думати, що боротьба із пандемією COVID-19 – це лише відповідальність медиків. Я хочу наголосити, що без співпраці громадян, бізнесу, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування ефективно стримувати поширення коронавірусної хвороби не вдасться. Важливо, щоб кожен зрозумів, що вакцинація та дотримання карантинних норм – це про відповідальне ставлення не лише до власного життя та здоров’я, а й до здоров’я тих, хто поруч”, – заявив Міністр.
До робочих груп входять представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства регіонального розвитку, Національної поліції та Держпродспоживслужби.
Чотири робочих групи працюють у східних, західних, південних та північних регіонах.
Вони перевіряють матеріально-технічне та кадрове забезпечення закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на COVID-19, стан обов’язкових виплат медичним працівникам, які працюють в бригадах.
Окрім того, йдеться також про перевірку дотримання протиепідемічних правил, правил перевезення пасажирів, дотримання маскового режиму та пункти щеплень проти COVID-19.
Важливо, що кожна група може раптово перевірити будь-які заклади на предмет дотримання протиепідемічних норм.
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».