У Чернігові у графік роботи центрів вакцинації внесені зміни
Сьогодні, у середу, з 8 години ранку розпочнуть працювати центри вакцинації, розташовані в обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім.Щорса) та у приміщенні Чернігівської обласної ради (просп. Миру, 43). Робота їх триватиме до 19.00.
Щеплення в обласній раді проводитимуть вакциною Pfizer, в молодіжному центрі - Pfizer та AstraZeneca.
Центри вакцинації, розташовані у торгових центрах «ЦУМ» та «Голлівуд» - з 11.00 до 19.00. Вакцинуватимуть у ЦУМі вакциною Pfizer, а у Голлівуді – Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.
У четвер та п’ятницю, 4-5 листопада, усі чотири центри працюватимуть з 8.00 до 19.00.
У вихідні дні час роботи центрів масової вакцинації не буде змінюватися. У приміщенні колишньої Деснянської райради (просп. Переомоги, 141) працюватимуть з вакцинами - Pfizer, CoronaVac.
Нагадаємо, що у місті також працюють пункти щеплень поліклінічних відділень міських лікарень. Ці пункти працюють за графіком роботи медичних закладів.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.