Про Центри вакцинації, бізнес у «червоній» зоні та наявність кисню — на нараді з Олексієм Чернишовим
Епідемічна ситуація у Чернігівській області, яка перебуває наразі у «червоній» карантинній зоні, вимагає пришвидшення темпів щеплення, корегування графіку роботи Центрів масової вакцинації та контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.
![](/uploads/30854-m.jpg)
На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час перевірки роботи Центрів вакцинації у регіоні.
«З переходом до “червоного” рівня епідемічної небезпеки у Чернігівській області люди істотно активізувалися у бажанні щепитися проти COVID-19. Відтак місцева влада має завдання терміново розв’язати питання графіків роботи центрів, вони мають працювати з 8:00 до 20:00, щоб усі, хто хоче вакцинуватися, могли зробити це швидко та безпечно. Адже бажання та мотивація з боку людей є», — наголосив Олексій Чернишов.
Уже сьогодні, 3 листопада, у місті Чернігові працює 4 центри вакцинації населення за відкорегованим графіком:
- Обласний молодіжний центр (колишній кінотеатр ім. Щорса) – з 8.00 до 20.00;
- приміщення Чернігівської обласної ради (просп. Миру, 43) – з 8.00 до 20.00;
- ТЦ «Голлівуд» та «ЦУМ» – з 11.00 до 20.00.
Також працюють пункти щеплень поліклінічних відділень міських лікарень (за графіком роботи цих медичних закладів). У наявності вакцини різних виробників.
Голова ОДА В’ячеслав Чаус учора дав доручення очільникам районів терміново посилити роботу пунктів вакцинації на місцях: організувати додаткові мобільні групи, збільшити час роботи.
Попри те, що бажання людей вакцинуватися значно зросло, Чернігівщина ще не дотягує до показника 9 тисяч щеплень за добу. Відтак, роз’яснювальна кампанія в регіоні продовжується. Окрім зовнішньої реклами, працюють волонтерські групи, укладено договір з мобільними операторами, які надсилатимуть абонентам промовисту статистику.
Станом на 2 листопада проти COVID-19 у Чернігівській області зроблено понад 450 тисяч щеплень, що складає близько 56% дорослого населення:
- з них першою дозою — понад 33%;
- повну вакцинацію отримали — близько 23% жителів регіону.
Інше «гаряче питання» ковідної теми — забезпечення лікарень киснем.
«Дефіциту рідкого кисню в області нема. Наявних залишків — 13 тонн, на підході – ще 8 тонн. Цього вистачить на тиждень до наступної поставки», — зауважив В’ячеслав Чаус.
Також голова ОДА акцентував увагу на особливостях роботи бізнесу та бюджетних установ в межах «червоної» зони. Наразі в області постійно працює близько тридцяти об’єднаних моніторингових груп, до складу яких входять представники Держпродспоживслужби та поліції.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.