Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 13:08:56

5757 судових засідань, майже 13 тис відвідувачів та 128 виявлених заборонених предметів: судова охорона Чернігівщини підсумувала службову діяльність у жовтні

02.11.2021   20:30Агенцiя

Упродовж жовтня в 17 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 5757 судових засідань (з початку року - 42560).

Під час 5-ох потенційно резонансних судових засідань заради уникнення порушень громадського порядку залучалося посилення нарядів.
Загалом через пости пропуску та охорони пройшло 12942 громадян (з початку року - 105307). В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення 128 заборонених предметів.
Такі результати службової діяльності представив відділ організації охорони та підтримання громадського порядку на сьогоднішній нараді щодо підбиття підсумків діяльності у жовтні Служби судової охорони Чернігівщини.
Так, завдяки пильності судових охоронців було припинено спроби пронесення на територію судових установ 128 небезпечних предметів, що на 21 одиницю більше ніж у вересні.
Найбільше заборонених речей виявили у Новгород-Сіверському районному суді – 41 одиницю. Далі йдуть Деснянський та Новозаводський районні суди міста Чернігова - 28 і 20 предметів відповідно.
Як і в минулі періоди найчастіше відвідувачі намагалися пронести ножі – 51 одиниця, що становить 40% від загальної кількості предметів.
Окремими питаннями розглянули стан професійного навчання особового складу, матеріально-технічне забезпечення.
Зважаючи на те, щоЧернігівська область знов потрапила до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки, особливу увагу звернули на дотримання санітарних та протиепідемічних заходів на постах пропуску та охорони, а такожпосилення профілактичних заходівдляпопередження захворюваності на СОVID-19 серед співробітників.
За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
 
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.


Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині 12:50

Чернігівщина – край із багатою історією. Тут збереглися стоянки первісних людей та собори князівських часів, палаци аристократів та монастирські підземелля. Ми відібрали для вас найцікавіші об’єкти та склали список ТОП-10: що подивитися на Чернігівщині.

Говорили про бджолярство Бахмацької громади

Говорили про бджолярство Бахмацької громади 12:35

Спеціалісти Бахмацького управління Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини взяли участь у зборах громадської організації «Спілка пасічників батьківщини Петра Прокоповича», які відбулися в приміщенні Бахмацької міської ради.

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область 12:28

Питання функціонування торф’яної галузі є стратегічним для Чернігівщини та її громад. Низка керівників місцевих рад звернулись до голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса з проханням посприяти передачі у власність територіальних громад двох із п’яти останніх торфозаводів в Україні, розташованих на території Чернігівщини.

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС 12:22

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) розглядає Прилуки як потенційне місто для передислокації військових частин, розміщених в зоні ООС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини