Рятувальники Чернігівщини завершили відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах Донеччини і повернулись до місць дислокації своїх підрозділів
Сьогодні, 20 надзвичайників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області повернулись з районів проведення Операції об’єднаних сил до місць постійної дислокації.
Більше 2-х місяців вони у складі зведеного загону ДСНС України, разом з рятувальниками Донецької, Вінницької, Кіровоградської, Херсонської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей проводили роботи по відновленню будинки мешканців прифронтових населених пунктів Донеччини
За цей час бійці ДСНС у непростих умовах відновили покрівлі 38 житлових будинків, за що отримали щиру вдячність місцевих жителів та власників відремонтованих осель.




Також за якісне виконання завдань у складі Операції Об’єднаних сил всі рятувальники отримали грамоти, подяки та нагороди.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).