Повідомлено про підозру жителю м.Чернігова за торгівлю метадоном та амфетаміном
Під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо місцевого мешканця, 1986 року народження, який на території м.Чернігова торгував метадоном та амфетаміном (ч.2 ст.307 КК України).
В ході досудового розслідування встановлено, що раніше судимий 35-річний місцевий мешканець незаконно придбав та зберігав за місцем свого проживання наркотичний засіб метадон, який через деякий час збув за гроші.
В подальшому, незаконно придбав та зберігав за місцем свого проживання наркотичний засіб амфетамін.
Під час проведення обшуку за місцем його проживання, виявлено та вилучено психотропну речовину – амфетамін, розфасований в поліетиленові пакетики для продажу.
28.10.2021 Чернігівською окружною прокуратурою погоджено повідомлення про підозру чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України.
Крім того, судом застосовано щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
Довідково: ч.2 ст.307 КК України передбачає 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».