Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 02:12:43

Чернігівські митники затримали 14 тонн фарби

02.11.2021   09:02Агенцiя

Порушники намагалися перемістити через митний кордон майже 14 тонн товарів європейського виробництва під виглядом таких, що були виготовлені в Республіці Білорусь.

На митному посту «Нові Яриловичі» співробітниками Чернігівської митниці попереджено спробу незаконного ввезення в Україну лакофарбових матеріалів шляхом подання до митного контролю документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування, маркування та країни походження.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу у розмірі 100% від вартості товарів та їх конфіскацію. Наразі лакофарбові матеріали вилучено. Їх вартість за попередньою оцінкою складає понад мільйон гривень.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини