Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 17:44:22

2 - 27 листопада – перекриття руху автотранспорту на вул. Київській

01.11.2021   16:24Агенцiя

У Чернігові з 8.00 год. 2 листопада по 20.00 год. 27 листопада перекриватиметься рух автотранспорту на вул. Київській від вул. Гончої до вул. Північної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 1 листопада.

Дозвіл на перекриття руху наданий товариству з обмеженою відповідальністю «ШБУ-14» для проведення робіт з капітального ремонту дорожнього покриття.

На зазначеній ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Також патрульною поліцією здійснюватиметься нагляд за організацією руху транспорту.

На час перекриття ділянки цієї вулиці будуть внесені зміни в маршрутну мережу громадського транспорту. Про це буде повідомлено додатково.


 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини