Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 01:18:17

У Городнянському лісгоспі висадили молоді сосни на площі понад 2 га

01.11.2021   08:26Агенцiя

30 листопада у ДП «Городнянське лісове господарство» представники влади, громадськість та вихованці Городнянського учнівського лісництва садили сосновий ліс.

На Чернігівщині стартувала акція Держлісагенства «Створюємо ліси разом», що реалізовується у рамках програми Президента України «Зелена країна», яка має амбітну мету: висадити мільйон дерев за три роки.

За кілька годин гуртом у Городнянському лісгоспі заліснили сосною звичайною понад 2 гектари.

– Сьогодні ми здійснюємо історичну місію – робимо вклад у створення екологічного комфорту для прийдешніх поколінь. Адже ліс, висаджений сьогодні, дозріє мінімум через років 40-50, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов. – Загалом значна частина екологічних проблем (відсутність води, ерозійні процеси ґрунту, стан повітря) пов’язана саме із знищенням зелених насаджень. Тож важливо привчати дітей не лише використовувати природний ресурс, а цінувати та відновлювати його.



У свою чергу заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль зазначив, що взяти участь в акції можуть всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватися на сайті «Зелена країна» та чекати пропозицій від лісівників свого регіону. Також можна надіслати власні фото-підтвердження та геолокацію висадки дерев, тим самим мотивувати інших долучатися.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини