За минулу добу в Чернігівській області виявлено 904 нових випадки COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 жовтня в області зафіксовано 904 нових випадки COVID-19.

Зокрема 452 — у Чернігівському районі (в тому числі 335 — у Чернігові), 281 — у Ніжинському, 101 — у Корюківському, 70 — у Прилуцькому.
На жаль, 15 людей померли. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної хвороби в області одужали 228 осіб (50 лікувалися у медзакладах): 89 — у Чернігівському районі (в тому числі 50 — у Чернігові), 72 — у Ніжинському, 32 — у Корюківському, 18 — у Прилуцькому, 17 — у Новгород-Сіверському.
Загалом на Чернігівщині 73 194 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 62 731 пацієнт одужав;
– 7437 — лікуються амбулаторно;
– 1150 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1754 летальних випадки;
– 122 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 2 800 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.