Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:51:39

У Чернігові з 30 жовтня посилюється контроль за дотриманням карантинних заходів

29.10.2021   14:21Агенцiя

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 (зі змінами), рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 (Протокол № 41) та на виконання Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернігівської обласної державної адміністрації № 6 від 27.10.2021 року, на рівні міста 28 жовтня видане Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернігівської міської ради «Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки».

Ці розпорядження конкретизують завдання різних служб у зв'язку з запровадженням «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, щодо контролю за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних заходів. Перевірки (патрулювання) здійснюватимуть Управління патрульної поліції, Департамент патрульної поліції Національної поліції України, Чернігівське районне управління поліції ГУНП України в Чернігівській області, військова частина 3082 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, комунальне підприємство «Муніципальна варта» міської ради, Чернігівське управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Управлінню охорони здоров’я міської ради доручено взяти під особистий контроль стан виконання плану вакцинації. Також, у разі необхідності, опрацювати питання щодо збільшення кількості центрів масової вакцинації, або продовжити до 7 годин на день час роботи центрів масової вакцинації та тимчасових пунктів щеплення.

Керівникам структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, підприємств, установ та організацій, які здійснюють свою діяльність на території міста, доручено посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо епідемічної небезпеки та профілактики захворювання, а також здійснювати постійний контроль у підлеглих колективах та підпорядкованих підрозділах щодо дотримання заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Крім того, забезпечити контроль за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 працівниками та державними службовцями, обов’язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. Відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників, які відмовляються або ухиляються від проведення імунізації, діятиме з 8 листопада.

Нагадуємо, що у Чернігові та на території всієї області «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлений з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.