Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:28:21

10 листопада 2021 року закінчується період спрощеного митного оформлення транспортних засобів

29.10.2021   09:13Агенцiя

Чернігівська митниця нагадує, що 10 листопада 2021 року закінчується період спрощеного митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України. Для учасників АТО/ООС цей період діє до 8 лютого 2022 року.

Про це повідомляє "Чернігівський монітор" з посиланням на сторінку Чернігівської митниці

Останнім часом на митниці утворюються черги транспорту, у тому числі того, що підпадає під дію законів України від 15.04.2021 № 1402-ІХ та № 1403-ІХ.

- Якщо у вересні співробітниками митного поста «Нові Яриловичі» здійснювалось митне оформлення на виїзд біля 20 таких транспортних засобів, то в останні дні жовтня здійснюється оформлення більше 40 зазначених автомобілів за добу, - йдеться у повідомленні відомства.

Через те, що більшість автомобілів знаходились на митній території України з порушенням митного законодавства (недотримання вимог та умов митних режимів), то митникам витрачають багато часу на проведення митного огляду транспортного засобу, отримання пояснень громадян, оформлення протоколу про порушення митних правил займають одну-дві години при виїзді та до години при повторному в’їзді.

- Митницею вживаються заходи щодо збільшення кількості особового складу чергових змін за рахунок інших підрозділів та перерозподілу інспекторського складу між напрямками. У той же час в останні дні навантаження на особовий склад підрозділів митниці зросло вдвічі також внаслідок захворюваності на COVID-19 серед посадових осіб. Отже, просимо врахувати зазначену інформацію та не відкладати митне оформлення транспортного засобу у спрощеному порядку на останні дні, - повідомляє відомство.

Для уникнення витрачання часу на очікування в черзі для митного оформлення транспортного засобу громадянин має право звернутися до будь-якого митного органу на всій митній території України. Контактна інформація митних органів України знаходиться за посиланням https://customs.gov.ua/contacts. Громадянин може обрати будь-який пункт пропуску для автомобільного сполучення для вивезення транспортного засобу за межі митної території України (https://customs.gov.ua/posts).

За останні два місяці Чернігівською митницею оформлено у митний режим імпорту (випуск у вільний обіг) 1 176 транспортних засобів, які підпадали під дію законів України від 15.04.2021 № 1402-ІХ та № 1403-ІХ.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.