Мешканця селища Добрянка за крадіжку грошей у пенсіонерки триматимуть під вартою
Деснянським районним судом м.Чернігова 23.10.2021 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 44-річному жителю смт.Добрянка.
Чоловіка обгрунтовано підозрюють у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), поєднаному з проникненням до житла (ч.3 ст.185 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що 21.10.2021 близько 06 год. 30 хв., чоловік проник через незамкнені двері до будинку своєї 82-річної сусідки, де з шухляди дерев’яної шафи, розташованої в житловій кімнаті, викрав грошові кошти в сумі 2200 грн., що належать потерпілій, чим спричинив останній матеріальну шкоду на вищевказану суму.
Наразі підозрюваний перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression