Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 02:04:37

Е-лікарняні: у Чернігівській області з початку жовтня сформовано майже 35 тис. електронних листків непрацездатності

25.10.2021   08:15Агенцiя

З 1 жовтня поточного року лікарняні в Україні оформлюються тільки в електронному форматі, а не в паперовому, як раніше.

Усі заклади охорони здоров’я формують медичні висновки про тимчасову непрацездатність в Реєстрі електронної системи охорони здоров’я.

Потім висновки надходять до Електронного реєстру листків непрацездатності ПФУ, відповідно до яких і створюються е–лікарняні.

У Чернігівській області вже сформовано 34,9 тис. електронних листків непрацездатності.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини