Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя»
З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.
Проєкт № 1 «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахований на 18 осіб з числа учасників АТО/ООС з інвалідністю та реалізовуватиметься упродовж 31 дня. Під час реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями, а саме:
«Озеленювач»;
«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;
«Касир торгівельного залу»;
«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.
Реабілітаційні заходи: заняття ЛФК; сеанси спелеотерапії; сеанси масажу; заняття акваеробікою; заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.
Проєкт № 2 програма «Повернувся з АТО – повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахована на 25 осіб з числа учасників АТО/ООС з інвалідністю та реалізовуватиметься упродовж 46 днів. Під час реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями:
«Озеленювач»;
«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;
«Касир торгівельного залу»;
«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.
Реабілітаційні заходи: заняття ЛФК; сеанси спелеотерапії; сеанси масажу; заняття акваеробікою; заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.
Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13). Заїзд учасників розпочнеться 04 листопада 2021 року. Проживання, харчування та відшкодування вартості квитків за рахунок організаторів.
За більш детальною інформацією, у тому числі щодо необхідних документів для участі у проекті, звертатися до контактних осіб: Кузьменко Ігор Анатолійович 066 02 83 111, Гаврильченко Едуард Олександрович 050 06 47 769.
За інформацією з офіційного веб-сайту Департамент з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.