Представники Збройних сил Іраку завітали до 169-го навчального центру «Десна»
169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого відвідали представники Збройних сил Іраку.
Ця зустріч відбулася в межах співробітництва за програмою НАТО «Удосконалення військової освіти» з розвитку системи професійної підготовки сержантського складу (DEEP-NCO). Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю навчального центру.
Іноземна делегація із зацікавленням вивчала досвід ЗС України у сфері розвитку професійного сержантського корпусу та побудови системи професійної підготовки сержантського складу.
Під час візиту в «Десну» військові Республіки Ірак ознайомилися із навчальною і матеріально-технічною базою та обговорили із представниками ЗСУ напрямки подальшої співпраці щодо удосконалення військової освіти.


Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.