Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців
Станом на початок жовтня борг побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», перевищує 279 мільйонів гривень.
«Ми вдячні кожному споживачу, який акуратно й дисципліновано сплачує за використаний газ і тим, хто попри складну економічну ситуацію в державі, знайшов можливість розрахуватися з боргами за попередній опалювальний період. Але, водночас, 13,8 тис. побутових споживачів не здійснили жодного платежу протягом останніх 3 місяців, а 10,4 тис. не сплачують за спожите паливо майже півроку», — констатує начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Чернігівгаз Збут» Ірина Антоненко.
Таких неплатників у компанії відносять до категорії злісних, адже перемовини з ними, як правило, заходять у глухий кут. У вересні більше ніж 7,1 тис. таких споживачів були направлені повідомлення про відключення. Нагадаємо, що в серпні було підписано закон, який дозволяє відключати боржників, окрім тих, які проживають на території дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів із дня його скасування.
Інший важіль впливу на злісних неплатників — стягнення боргу в судовому порядку. За 9 місяців ТОВ «Чернігівгаз Збут» передано до судових органів близько 800 справ на суму 5,4 мільйона грн (за аналогічний період минулого року – 280 справ на суму 1,9 мільйона грн).
Варто нагадати, що з липня в Україні запрацювала система накладення автоматизованого арешту рахунків боржників за житлово-комунальні послуги. За рішенням суду та на вимогу державних виконавців рахунки можуть бути арештовані, а списання відбуватиметься в автоматичному режимі. У цьому випадку платити доведеться більше, ніж заборгували, адже до суми боргу додадуться судовий збір та витрати виконавчого провадження.
Щоб уникнути неприємних ситуацій, ТОВ «Чернігівгаз Збут» закликає клієнтів розраховуватися за спожитий ресурс вчасно, до 25 числа місяця наступного за місяцем споживання.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.