Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 20:12:18

На Чернігівщині поліцейські розкрили вбивство юнака, який вважався безвісти зниклим

18.10.2021   08:35Агенцiя

Слідчі та оперативники кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції відшукали захований труп зниклого 21-річного чоловіка та встановили особу причетного до його вбивства.

Зловмисника затримано та поміщено до ІТТ.

З повідомленням про безвісне зникнення молодого мешканця приміського села на Прилуччині до поліції звернулася його мати. Цю заяву поліцейські отримали 11 жовтня. За словами жінки, син ще 3 жовтня пішов з дому і досі не повернувся.

Прилуцькі поліцейські відразу організували розшукову роботу, відпрацювали контакти зниклого юнака. Його фото і прикмети були широко оприлюднені у засобах масової інформації та в соцмережах.

15 жовтня поліцейські виявили труп потерпілого у лісосмузі неподалік Прилук, прикиданий гілками та сміттям. Під час огляду місця події за участі судово-медичного експерта було встановлено, що юнак зазнав смертельного ножового поранення.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції Прилуччини встановили особу підозрюваного у вбивстві. Ним виявився 23-річний односелець потерпілого. Зловмисник зізнався у скоєному і надав правдиві свідчення.

За його словами, конфлікт між ним та потерпілим виник під час спільного відпочинку на природі та розпиття спиртних напоїв. У ході сварки підозрюваний схопив ножа і вдарив ним опонента у шию.

Зрозумівши, що скоїв убивство, вирішив приховати сліди злочину. Відтак загорнув труп у поліетилен та прикидав гілками і хмизом, а також знайденим поряд сміттям.

Поліцейські затримали молодика у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання щодо оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування у провадженні, відкритому за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Згідно з нею, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.