Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 22:05:17

Прилуцький район: піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

15.10.2021   15:57Агенцiя

13 жовтня о 12:45 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному місці знищено мінометну міну калібром 50 мм часів Другої світової війни.

Небезпечний предмет було виявлено 12 жовтня співробітниками нафтогазовидобувного управління "Чернігівнафтогаз" під час проведення земельних робіт на території трансформаторної підстанції "Промислова-1", яка знаходиться біля с. Гнідинці Варвинської територіальної громади Прилуцького району. Про знахідку одразу сповістили рятувальників. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету взяли під охорону співробітники Національної поліції.

За викликом прибули сапери та ідентифікували небезпечну знахідку як мінометну міну калібром 50 мм часів Другої світової війни. Під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів виявлено не було.
Зазначимо, що дальність розльоту осколків при вибуху однієї такої міни становить 200 м.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають: у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, необхідно одразу припинити будь-які роботи й сповістити про небезпечну знахідку рятувальників або правоохоронців за номерами телефонів "101" або "102".

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.