За минулу добу в Чернігівській області виявлено 116 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 13 жовтня в області зафіксовано 116 нових випадків COVID-19.
Зокрема 75 — у Чернігівському районі (в тому числі 49 — у Чернігові), 27 — у Ніжинському, 9 — у Корюківському, 4 — у Новгород-Сіверському та 1 – у Прилуцькому. 85 захворілих госпіталізовані.
На жаль, маємо 7 летальних випадків. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 267 осіб (47 лікувалися у медзакладах): 129 — у Чернігівському районі (в тому числі 103 — у Чернігові), 84 — у Ніжинському, 31 — у Новгород-Сіверському, 17 — у Корюківському та 6 — у Прилуцькому.
Загалом на Чернігівщині 64 180 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 58 714 пацієнтів одужали;
– 3089 — лікуються амбулаторно;
– 704 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1556 летальних випадків;
– 117 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 3000 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністраці
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.