Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 00:27:50

До боротьби з коронавірусною епідемією долучилася Укрпошта

09.10.2021   12:27Агенцiя

З 7 жовтня в Україні стало ще більше пунктів вакцинації від COVID-19 — до протидії епідемії долучилася Укрпошта. Тепер компанія надає свої площі для проведення щеплень.

На Чернігівщині така можливість доступна у 21 поштовому відділенні по всій області. Зокрема у колишніх районних центрах — Бахмачі, Борзні, Козельці та інших.

Усі відвідувачі, які прийшли скористатися послугами поштового зв’язку, сплатити за комунальні послуги чи просто охочі, які проходили поруч, можуть без попереднього запису чи реєстрації вакцинуватися проти коронавірусу.

— Така можливість — це додаткові зручності та додаткова мотивація для літніх людей, які подекуди з пересторогою ставляться до щеплень, — зазначила заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. — Крім того, у багатьох населених пунктах поштові відділення залишаються своєрідними «центрами тяжіння».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини