Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 10:31:56

Воїни-танкісти Сіверського краю повернулися зі Сходу України

08.10.2021   18:31Агенцiя

Після тривалого перебування в районі проведення Операції об’єднаних сил повернулися додому, в селище Гончарівське Чернігівської області, військовослужбовці механізованого батальйону першої окремої танкової Сіверської бригади. В урочистій обстановці військові пройшли ходою вулицями селища де їх зустрічали місцеві мешканці та діти.

- Дуже радий сьогодні вас всіх бачити і вітати. На жаль, один наш військовослужбовець загинув на підступній міні. Зараз ви певний час будете відпочивати. Проте згодом після певної підготовки треба буде знову повертатися до виконання обов’язків на Сході України, - зазначив виконуючий обов’язки командира бригади підполковник Іван Медведєв.

Присутні представники органів державної та місцевої влади, військовослужбовці та інші поважні гості вшанували хвилиною мовчання своїх полеглих побратимів та поклали живі квіти до місцевого меморіалу Слави, зокрема 45 військовослужбовців бригади з початком бойових дій віддали найдорожче - своє життя за щасливе майбутнє українського народу. Водночас військовий капелан отець Антоній відслужили поминальну літію за загиблими воїнами.

За сумлінне виконання військового обов’язку кращих армійців нагородили відзнаками, грамотами, цінними подарунками та грошовими преміями.
Кульмінацією події став святковий концерт колективу військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини