Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:42:47

Владислав Атрошенко: питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково

08.10.2021   17:48Агенцiя

На черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погодили зміни до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

З метою сталого функціонування електротранспорту та подальшого його розвитку рішенням Чернігівської міської ради від 21 серпня 2018 року 33/VII-3 було затверджено Програму розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

У зв’язку з тим, що комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради вже впроваджено низку заходів Програми, виникла необхідність здійснити перегляд її складових та відповідних видатків.

Зокрема пропонується збільшення шляхом перерозподілу у 2022 році видатків на такі важливі заходи для стабільної роботи та розвитку електротранспорту, як:

Капітальний ремонт кабельних ліній 10 кВ.
Капітальний ремонт тролейбусів
Придбання спецавтотранспорту та обладнання.
Капітальні ремонти технологічних споруд КП «ЧТУ» ЧМР.
При цьому збережено видатки на першочергові заходи:

Придбання низькопідлогових енергоефективних тролейбусів.
Реконструкція, капітальний ремонт та оновлення контактної мережі тролейбуса.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на тому, що у випадку, якщо місто зможе повністю або частково залучити кредитні кошти по лізинговій програмі на заміну транспортної моделі Чернігова, то до Програми розвитку електротранспорту доведеться вносити більш суттєві зміни.

- У випадку залучення кредитних коштів у нас буде нова техніка та 100% валідація. Це означає, що необхідно буде оплачувати перевезення всіх пільгових категорій населення. В інший спосіб мотивувати перевізників піти на суттєві видатки на оновлення парку транспорту ми не зможемо. Ми зараз пригальмували цей процес через те, що ми не розуміємо ресурсу, який нам потрібен на проходження опалювального сезону. Але питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково, - заявив міський голова.

Також Владислав Атрошенко розказав, що раніше розглядалась можливість закупівлі для Чернігова автобусів, які працюють на газу. Такий транспорт був би більш корисним для міста з точки зору екології. Проте зростання ціни на газ на ринку, на сьогоднішній день, робить використання транспорту, який працює на газу, економічно невигідним. Ситуація на ринку стрімко змінюється і невідомо чи знизиться ціна газу у подальшому. Але у будь-якому разі заміна транспортної моделі Чернігова та оновлення автопарку пасажирських перевезень залишається однією з найпріорітетніших задач нашого міста.  Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.