Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 15:34:10

Між Андріївкою та Хоробичами тепер можна безпечно проїхати

07.10.2021   13:11Агенцiя

На території Городнянської громади завершено аварійні роботи на ділянці місцевої автодороги між селами Хоробичі та Андріївка. Зробити цей шлях придатним до руху місяць тому доручив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

Під час робочої поїздки до Городнянщини на початку вересня очільник обласної державної адміністрації оглянув дороги загального користування місцевого значення: нещодавно відремонтовані та аварійні.

Роботи на автодорозі О250503 Володимирівка — Хоробичі — Бутівка тривають з 2019 року. Чималий відрізок її вже відремонтовано, у тому числі з облаштуванням асфальтобетонного покриття, ще один — заплановано.  Водночас В’ячеслав Чаус звернув увагу на ділянку Хоробичі – Андріївка, яка залишалася в аварійному стані.

— Дорога Хоробичі – Андріївка просто в жахливому стані, а нею має курсувати шкільний автобус. І це вже питання безпеки наших дітей, — зазначив він тоді та доручив терміново напрацювати шляхи розв'язання проблеми.

Ця ділянка важлива і для роботи майбутньої амбулаторії у Хоробичах, яка зараз споруджується у рамках програми «Велике будівництво».

Для проведення аварійних робіт, які б дозволили безпечний рух транспорту, на проблемну частину дороги негайно була перебазована необхідна техніка. Дорожники вирубали кущі, розчистили узбіччя, вклали ґрунтово-щебеневу суміш та вирівняли дорожнє полотно.

За місяць ділянку протяжністю 2,9 км було відновлено для безперешкодного проїзду.

Нагадаємо, минулого року у Городнянській громаді за програмою Президента України «Велике будівництво» було здійснено поточний середній ремонт автодороги О250501 Городня – Кузничі – Деревини.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».