Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:54:09

Питання раціонального використання енергоносіїв в опалювальний період обговорили з керівниками бюджетних закладів

07.10.2021   13:03Агенцiя

Перейнятися тим, що цей опалювальний сезон через дуже високу ціну на енергоносії буде для міста надзвичайно складним. Вирішити питання, як забезпечити в бюджетних закладах Чернігова максимально раціональне використання всіх енергоносіїв, але в той же час – і прийнятний обігрів за рахунок розумної експлуатації мереж. До цього закликав заступник міського голови Віктор Геращенко керівників бюджетних закладів та установ.

Мова про це йшла на розширеній нараді щодо проходження опалювального сезону 2021-2022 років, яка відбулася в Чернігівській міській раді 6 жовтня. На нараді також говорили про те, як в різних закладах це забезпечити технічно, що підготувати, до кого звертатися в разі виникнення проблем тощо.

30 вересня в Україні був підписаний так званий "тарифний" меморандум. Цим документом погоджено фіксовану ціну на блакитне паливо для виробництва тепла бюджетним організаціям, але остаточно не визначено механізми компенсації місцевим бюджетам. Враховуючи ситуацію на паливному ринку, постає питання економного споживання ресурсів.

- Якщо ми проходимо опалювальний період з цінами для населення 7,428 тис. грн за тисячу кубів, а для бюджетних установ – 16,39 тис. грн, місцевий бюджет повинен сплатити і компенсувати теплопостачальним підприємствам близько 460 млн грн. Бюджет розвитку міста складає 600 млн грн. Виникає доречне питання – як правильно пройти опалювальний період, як зекономити енергоресурси і, власне, кошти місцевого бюджету, - прокоментував Віктор Геращенко.

Наразі у Чернігові є 132 установи, які фінансуються з місцевого бюджету. Зокрема, у всіх дитячих садочках, крім одного, вже розпочали опалювальний період. В середньому бюджетні установи міста споживають 45 тис. гКал тепла, електроенергії – 8,7 млн КВт.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.