Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 05:00:40

Питання раціонального використання енергоносіїв в опалювальний період обговорили з керівниками бюджетних закладів

07.10.2021   13:03Агенцiя

Перейнятися тим, що цей опалювальний сезон через дуже високу ціну на енергоносії буде для міста надзвичайно складним. Вирішити питання, як забезпечити в бюджетних закладах Чернігова максимально раціональне використання всіх енергоносіїв, але в той же час – і прийнятний обігрів за рахунок розумної експлуатації мереж. До цього закликав заступник міського голови Віктор Геращенко керівників бюджетних закладів та установ.

Мова про це йшла на розширеній нараді щодо проходження опалювального сезону 2021-2022 років, яка відбулася в Чернігівській міській раді 6 жовтня. На нараді також говорили про те, як в різних закладах це забезпечити технічно, що підготувати, до кого звертатися в разі виникнення проблем тощо.

30 вересня в Україні був підписаний так званий "тарифний" меморандум. Цим документом погоджено фіксовану ціну на блакитне паливо для виробництва тепла бюджетним організаціям, але остаточно не визначено механізми компенсації місцевим бюджетам. Враховуючи ситуацію на паливному ринку, постає питання економного споживання ресурсів.

- Якщо ми проходимо опалювальний період з цінами для населення 7,428 тис. грн за тисячу кубів, а для бюджетних установ – 16,39 тис. грн, місцевий бюджет повинен сплатити і компенсувати теплопостачальним підприємствам близько 460 млн грн. Бюджет розвитку міста складає 600 млн грн. Виникає доречне питання – як правильно пройти опалювальний період, як зекономити енергоресурси і, власне, кошти місцевого бюджету, - прокоментував Віктор Геращенко.

Наразі у Чернігові є 132 установи, які фінансуються з місцевого бюджету. Зокрема, у всіх дитячих садочках, крім одного, вже розпочали опалювальний період. В середньому бюджетні установи міста споживають 45 тис. гКал тепла, електроенергії – 8,7 млн КВт.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини