Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:33:51

Ножі, балончики і зброя: в Чернігівській області у вересні намагались пронести до судів більше сотні небезпечних предметів

07.10.2021   12:37Агенцiя

Упродовж вересня в 17 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники Служби судової охорони Чернігівщини, відбулося 6263 тис судових засідань. Під час 7 з них вживалися посилені заходи безпеки. Загалом через пункти пропуску на об’єктах охорони пройшло 13888 громадян. В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення 107 заборонених предметів.

Про це йшлося на нараді щодо підбиття підсумків діяльності Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.
Правила відвідування судів містять визначений перелік предметів, заборонених до пронесення. Це потенційно небезпечні речі, застосування яких може заподіяти шкоду людям і майну.
Так, у вересні завдяки пильності судових охоронців було припинено 107 спроб пронесення таких предметів. Це майже вдвічі більше ніж у серпні.
Найчастіше виявлялись ножі – 55 одиниць.
Серед інших предметів:
•    1 пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями;
•    балончиків, споряджених речовиною сльозогінної та дратівної дії – 21 одиницю;
•    ножиць, викруток або аналогічних загострених предметів – 13 одиниць.
Найбільше заборонених речей виявлено у Деснянському районному та Чернігівському окружному адміністративному судах – 24 та 20 одиниць відповідно. По 17 предметів - у Новозаводському та Чернігівському районному судах.
Нагадуємо, до приміщень судів не дозволено пропускати осіб, які при собі мають боєприпаси, вогнепальну, газову зброю, пристрої для відстрілу патронів, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончики з речовиною сльозоточивої (або дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, колючо-ріжучими предметами. Крім того, діє заборона на вхід з великогабаритними речами та тваринами.
Перед відвідуванням установ системи правосуддя просимо громадян не брати із собою перелічені предмети. А у разі наявності, залишати їх у спеціально облаштованих скриньках.
 
Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.