Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 05:45:10

Ножі, балончики і зброя: в Чернігівській області у вересні намагались пронести до судів більше сотні небезпечних предметів

07.10.2021   12:37Агенцiя

Упродовж вересня в 17 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники Служби судової охорони Чернігівщини, відбулося 6263 тис судових засідань. Під час 7 з них вживалися посилені заходи безпеки. Загалом через пункти пропуску на об’єктах охорони пройшло 13888 громадян. В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення 107 заборонених предметів.

Про це йшлося на нараді щодо підбиття підсумків діяльності Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.
Правила відвідування судів містять визначений перелік предметів, заборонених до пронесення. Це потенційно небезпечні речі, застосування яких може заподіяти шкоду людям і майну.
Так, у вересні завдяки пильності судових охоронців було припинено 107 спроб пронесення таких предметів. Це майже вдвічі більше ніж у серпні.
Найчастіше виявлялись ножі – 55 одиниць.
Серед інших предметів:
•    1 пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями;
•    балончиків, споряджених речовиною сльозогінної та дратівної дії – 21 одиницю;
•    ножиць, викруток або аналогічних загострених предметів – 13 одиниць.
Найбільше заборонених речей виявлено у Деснянському районному та Чернігівському окружному адміністративному судах – 24 та 20 одиниць відповідно. По 17 предметів - у Новозаводському та Чернігівському районному судах.
Нагадуємо, до приміщень судів не дозволено пропускати осіб, які при собі мають боєприпаси, вогнепальну, газову зброю, пристрої для відстрілу патронів, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончики з речовиною сльозоточивої (або дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, колючо-ріжучими предметами. Крім того, діє заборона на вхід з великогабаритними речами та тваринами.
Перед відвідуванням установ системи правосуддя просимо громадян не брати із собою перелічені предмети. А у разі наявності, залишати їх у спеціально облаштованих скриньках.
 
Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини