Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Ладанській і Варвинській громадах
Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями двох громад Прилуцького району та посприяв у розв’язанні їх проблем.
У Ладанській територіальній громаді керівник обласної поліції провів прийом громадян спільно з селищним головою Романом Ювченком. На зустрічі також був присутній начальник Прилуцького районного відділу поліції Олександр Шульга.
Місцеві мешканці зверталися до Володимира Нідзельського з різноманітним питаннями: запитували про перебіг розслідування тих чи інших проваджень, зверталися з проханням надати правову консультацію щодо вирішення юридичних колізій тощо.
Так, на прийом завітала мешканка Ладана, яка поскаржилася на давній конфлікт з сусідкою. Начальник обласної поліції пообіцяв розібратися в ситуації і направити до конфліктуючих сторін дільничного офіцера.
У Варві троє місцевих чоловіків поцікавилися перебігом розслідування кримінального провадження за фактом завдання їм легких тілесних ушкоджень під час конфлікту зі знайомим. Також під час прийому у Варвинській громаді до Володимира Нідзельського звернувся колишній правоохоронець, який вбачає у діях місцевих чиновників порушення про що зібрав відповідні матеріали.
– Всі озвучені під час прийомів проблемні ситуації ми з колегами детально розглянемо. Щодо кримінальних проваджень та матеріалів про порушення чиновників буде проведено окреме заслуховування, аби детально розібратися в ситуації, встановити і притягти до відповідальності винних осіб, – сказав Володимир Нідзельський.
Наступний прийом громадян відбудеться 7 жовтня у Киїнській та Михайло-Коцюбинській громадах.
З графіком зустрічей в інших громадах можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).