Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:50:46

Якісне надання соціальних послуг літнім людям - спільне завдання органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

06.10.2021   11:42Агенцiя

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко з робочою поїздкою перебувала в Козелецькій громаді, де відвідала місцевий геріатричний пансіонат.

Керівниця вже тривалий час опікується долею цього закладу, постійно надає підтримку і намагається допомагати колективу та літнім людям, які тут перебувають.

Разом із очільницею в установі побували заступник голова облдержадміністрації Жанна Шерстюк та директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Валентина Лугова.

Керівник Козелецького геріатричного пансіонату Микола Шапка розповів про особливості діяльності очолюваного закладу, умови перебування та дозвілля підопічних, окреслив першочергові потреби для стабільної діяльності та надання якісних соціальних і медичних послуг в умовах сьогодення.

Забезпечити належну підтримку літніх людей, які не можуть самостійно піклуватися про себе і потребують догляду, побутового і медичного обслуговування, можна тільки об’єднавши зусилля всіх органів влади.

Тож за підсумками візиту керівництва області будуть прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.