За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 жовтня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.
Зокрема 94 — у Ніжинському районі, 47 — у Корюківському, 24 — у Чернігівському (в тому числі 5 — у Чернігові), по 2 — у Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах. 63 захворілих госпіталізовані.
На жаль, маємо сім летальних випадків. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 72 особи: 26 — у Чернігівському районі (в тому числі 17 — у Чернігові), 17 — у Ніжинському, 14 — у Корюківському, 13 — у Новгород-Сіверському та 2 — у Прилуцькому. 44 жителі області лікувалися у медзакладах.
Загалом на Чернігівщині 62 112 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 57 872 пацієнти одужали;
– 2145 — лікуються амбулаторно;
– 474 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1504 летальних випадки;
– 117 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1700 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».