Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 4 жовтня по 8:00 5 жовтня 2021 року
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж, 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
В м. Сновськ Корюківського району (Сновська ТГ) по вул. Зеленій близько 19 год. 04 жовтня стався порив водопроводу діаметром 100 мм, без водопостачання залишились близько 500 абонентів приватного сектору по вулицям Зелена, Партизанська, Доватора та Б. Хмельницького. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами бригад ПрАТ "Комунальник".
Загибель на водних об’єктах – 1:
В р. Десна біля с. Леньків Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ) о 17 год. 03 жовтня місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловіка, 1972 року народження, який потонув 17 вересня. Причина смерті встановлюється.
Пожежі – 5:
пожежі в житловому секторі – 4:
- в м. Корюківка в господарстві по вул. Дружби, 21 о 13 год. 04 жовтня сталася пожежа житлового будинку (7х12 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено перекриття на площі 6 кв. м, пошкоджено покрівлю та перекриття на всій площі, стіни на площі 5 кв. м та майно, а також пошкоджено покрівлю та перекриття гаражу (4х7 м, стіни цегляні, покрівля металева). Причина пожежі - коротке замикання електромережі;
- в с. Петрівка Ніжинського району (Бобровицька ТГ) в господарстві по вул. Механізаторській, 29 о 21 год. 59 хв. 04 жовтня сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 4 кв. м, стіна на площі 2 кв. м та майно. Причина пожежі встановлюється;
- в м. Борзна Ніжинського району (Борзнянська ТГ) в квартирі №12 двоповерхового житлового будинку по вул. Незалежності, 3 о 22 год. 25 хв. 04 жовтня сталася пожежа. Вогнем пошкоджено майно. Ймовірна причина пожежі - необережність під час паління цигарок господарем;
- в с. Нічогівка Чернігівського району (Козелецька ТГ) в господарстві по вул. Шевченка, 3 о 22 год. 27 хв. 04 жовтня сталася пожежа господарчої будівлі (5х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Ймовірна причина пожежі - підпал.
пожежі сміття – 1:
- в м. Чернігові по вул. Самострова біля будинку №13 о 22 год. 48 хв. 04 жовтня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 4 кв. м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 15 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 04 жовтня по 20 годину 05 жовтня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, на поверхні ґрунту місцями заморозки 0-3º морозу, вдень 12-17º тепла.
По Чернігову очікується температура вночі 2-4º тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-2º морозу, вдень 14-16º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.