Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:35:39

Укрпошта до Всесвітнього дня архітектора випустила поштовий блок із зображенням найзагадковішої споруди Києва - Будинку з химерами

04.10.2021   15:26Агенцiя

Укрпошта 4 жовтня ввела в обіг поштовий блок «Будинок з химерами. 1901-1903 рр. Київ». Він складається із п’яти марок - «Будинок з химерами. Фрагмент декору»; «Будинок з химерами. Двобій орла з пантерою»; «Будинок з химерами. Африканські мотиви»; «В. Городецький. 1863–1930» та «Будинок з химерами. 1901-1903 рр. Київ».

Дизайн блоку, буклету, конверта та штемпеля «Перший день» виконали художники Олександр та Сергій Харуки.

Цей шедевр архітектури за адресою: вул. Банкова, 10 запроєктував видатний архітектор Владислав Городецький, а втілив задум автора скульптор Еліо Сала.

Фасад будинку має чудернацьке оздоблення та декорований виконаними з цементу головами оленів, слонів, жирафів, ящірок, гігантських жаб та інших екзотичних зображень різних створінь. А всередині будинок прикрашають гіпсові зображення вбитих тварин.

Тираж поштового блоку – 25 000 примірників. Погашення спеціальним поштовим штемпелем «Перший день» відбулося у Києві.

Пресслужба
АТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.