Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:03:37

Вирок, яким засудженому призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі за браконьєрство, залишено без змін

02.10.2021   13:54Агенцiя

Чернігівським апеляційним судом відмовлено в задоволенні апеляційної скарги засудженого про зменшення міри покарання за незаконний вилов риби «електровудкою».

Як раніше повідомлялось, Чернігівським районним судом Чернігівської області розглянуто кримінальне провадження стосовно особи, яка здійснила незаконний вилов риби на р.Сож поблизу с.Клубівка Ріпкинського району.

Встановлено, що місцевий мешканець, особливо не переймаючись станом навколишнього природного середовища, вирішив здобути риби, у зв’язку з чим знаряддям для вилову була вибрана «електровудка».
Наловивши риби на суму майже 15 тисяч гривень, браконьєр причалив до берега, де і був затриманий прикордонниками.

Незважаючи на те, що обвинувачений свою вину не визнав, суд проаналізував надані прокурором докази та постановив обвинувальний вирок. З урахуванням позиції прокурора судом призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі.

Крім того, судом задоволено позов прокурора про стягнення заподіяної незаконним виловом шкоди у сумі майже 15 тисяч гривень.
Не погоджуючись з вироком суду, засуджений подав апеляцію, в якій просив призначити йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі, в задоволенні якої апеляційним судом відмовлено.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.