Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 18:46:31

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 190 нових випадків COVID-19

01.10.2021   20:14Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 жовтня в області зафіксовано 190 нових випадків COVID-19.

Зокрема 75 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 38 — у Ніжинському, 30 — у Новгород-Сіверському районі, 25 — у Прилуцькому та 22 — у Корюківському. 35 захворілих госпіталізовані.

На жаль, маємо два летальних випадки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужала 71 особа: 26 — у Чернігівському районі (в тому числі 19 — у Чернігові), 16 — у Ніжинському, 15 — у Новгород-Сіверському районі, 12 — у Корюківському та 2 — у Прилуцькому. 32 жителі області лікувалися у медзакладах.

Загалом на Чернігівщині 61 404 випадки захворювання COVID-19, з них:

– 57 606 пацієнтів одужали;

– 1806 — лікуються амбулаторно;

– 390 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1486 летальних випадків;

– 116 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад дві тисячі досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини