Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 15:39:19

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулася зустріч із представниками ЗМІ та громадських організацій

01.10.2021   10:55Агенцiя

У четвер 30 вересня в Чернігівській обласній прокуратурі відбулася зустріч заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури Андрія Никифорука з представниками неурядових організацій та засобів масової інформації Чернігова та області

Учасники зустрічі обгворили питання протидії кримінальним правопорушенням, вчиненим стосовно журналістів, зокрема щодо перешкоджання їх професійній діяльності на Чернігівщині.

У заході взяли участь представники обласної прокуратури, ГУНП в Чернігівській області, ГО «Інститут масової інформації», неурядових громадських організацій, місцевих телеканалів, Інтернет-видань та друкованих ЗМІ.
Учасники обговорили проблемні питання в організації розслідування кримінальних проваджень щодо перешкоджання журналістській діяльності в регіоні, взаємодію правоохоронних органів, представників неурядових організацій та засобів масової інформації. Зокрема прокурори поінформували про кримінальні провадження, із вказаної сфери, які сьогодні розслідуються правоохоронцями області.

«Дотримання прав журналістів, законність під час проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях про правопорушення стосовно журналістів - одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури», - наголосив Андрій Никифорук. І лише спільні скоординовані дії представників ЗМІ, громадськості та правоохоронців дозволять зробити цю роботу максимально ефективною та результативною, наголосив заступник керівника обласної прокуратури

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.