Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:57:08

На Новгород-Сіверщині вперше пройшли тактико-спеціальні навчання судових охоронців

01.10.2021   10:12Агенцiя

Напередодні потенційно резонансного засідання судові охоронці Чернігівщини відточили професійні навички із забезпечення недоторканності органів системи правосуддя.

На території Новгород-Сіверського районного суду учора можна було спостерігати бійців у повному екіпіруванні - це співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області проводили тренування. В умовах максимально наближених до реальних відпрацювали спільні дії наряду охорони з резервом другої черги у разі виникнення надзвичайної ситуації у суді.
Серед іншого, виїзд до найвіддаленішого об'єкту охорони мав на меті додатково перевірити маршрут слідування та час прибуття резерву другої черги на місце.

Почали з шикування, інструктажу та доведення до особового складу учбових завдань. Змоделювали варіанти і тактику усунення загроз, які найчастіше виникають під час розгляду резонансних судових засідань.
На вході до об'єкту охоронці Феміди стримували натовп за допомогою щитового ланцюга, перекривали вільний доступ до зали судового засідання. Всі дії супроводжувались радіо перемовинами учасників тренувань.

Паралельно відшліфували тактику прийомів, спрямованих на затримання порушників громадського порядку, а також деблокування приміщення та евакуації учасників судового засідання у безпечне місце.
Кожен співробітник Служби, незалежно від профілю, має бути готовим до реагування і дій у команді для оперативного усунення нештатних ситуацій на об’єктах. Саме такі системні тренування дають змогу сформувати у судових охоронців високі професійні та морально-психологічні якості, які в процесі несення служби допомагатимуть досягати результату і головного завдання - безпечного правосуддя

Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.