Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 14:47:31

89% - такий показник медичної реабілітації у Чернігівській області

01.10.2021   09:14Агенцiя

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів у Чернігівській області має показник ефективності 89% у лікуванні складних патологій.

Ця послуга надається працюючим українцям (застрахованим особам) за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
У першому півріччі 2021 року курс реабілітації за кошти Фонду пройшли 100 працівників, які знаходились на лікарняному через важке захворювання або травму (також Фонд фінансує реабілітацію для дітей застрахованих осіб, жінок з порушенням перебігу вагітності, учасників АТО).
З них 89 осіб повністю відновили працездатність за підсумками завершення курсу відновного лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів і змогли одразу повернутись до роботи. Показник повної ефективності реабілітації складних патологій за кошти Фонду склав 89%.
Найвищий показник ефективності реабілітації (100%) спостерігається у разі реабілітаційного лікування ревматологічних захворювань, цукрового діабету, відновного лікування після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.
Високий показник ефективності лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів в пацієнтів після інсультів (95,2%), після нестабільної стенокардії (90%).
Ефективність реабілітації після операцій на опорно-руховому апараті склала 42,9%, після інфарктів міокарда, оперативних втручань на судинах серця - 50,0%.  
Пройти відновне лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм за кошти ФССУ має право кожна застрахована особа за наявності медичних показань.
 Пацієнти направляються на реабілітацію після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності визначеної медичної потреби. 

Олена Метлицька, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.