Прикордонникам пропонували 5000 рублів за відсутність негативного ПЛР тесту та медичного страхового полісу від COVID-19
Прикордонники відділу прикордонної служби «Гірськ», що на Чернігівщині зафіксували черговий випадок пропонування хабара.
Учора пообіді в пункт пропуску «Сеньківкаа», прибув громадянин Російської Федерації 1954 року народження. Під час паспортного контролю прикордонники встановили відсутність негативного ПЛР тесту та медичного страхового полісу на випадок захворювання на COVID-19, які є необхідними документами для пропуску на територію України іноземців та осіб без громадянства.
Щоб правоохоронці «не помітили» цей факт та пропустили його безперешкодно, росіянин пропонував військовослужбовцям 5000 російських рублів.
Прикордонник від хабара відмовився, адже військовослужбовці Державної прикордонної служби України мають нульову толерантність до корупції.
Для прийняття подальшого правового рішення особу передано співробітникам Національної поліції.
Спроба підкупу прикордонного наряду для подорожнього виявилася невдалою, а поїздка короткою.
Нагадуємо, що пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, відповідно до статті 369 ККУ карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Начальник пресслужби
підполковник Галина ШЕХОВЦОВА
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression