Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 16:33:40

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи

28.09.2021   15:11Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в області щеплено першою та другою дозою 327 290 людей.

Зокрема:

- вакциною AstraZeneca – 50 833 (30 702 перша доза  та 20 131 друга);

- вакциною CoronaVac – 122 382 (68 553 перша доза та 53 829 друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 108 561 (60 948 перша доза та 47 613 друга);

- вакциною Moderna (United States) – 45 514  (23 339 перша доза та 22 175 друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи, з них:

- вакциною AstraZeneca – 760 (479 перша доза та 281 друга);

- вакциною CoronaVac – 1069 (322 перша доза та 747 друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1324 (781 перша доза та 543 друга).

За інформацією Чернігівського обласного
центру громадського здоров’я

Останні новини Чернігівщини

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини